Willa Róż

Willa Róż znajduje się 400 m od plaży w dzielnicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego gwaru, co zapewni iż nasi Goście zapomną o codziennych problemach, zrelaksują się i wypoczną. Oferujemy szykownie urządzone dwu, trzy i czteroosobowe pokoje z balkonami o wysokim standardzie.

W celu zapewnienia komfortu i wygody nasze pokoje wyposażone są w łóżka kontynentalne z delikatną, adamaszkową pościelą, łazienkę, TV, Internet, balkony i sprzęt plażowy. Na każdym piętrze znajdują się kompleksowo wyposażone kuchnie.

Po skorzystaniu z kąpieli słonecznej chcielibyśmy zaproponować naszym Gościom odpoczynek w przydomowym ogródku z możliwością grillowania. Willa Róż to doskonałe miejsce na wczasy rodzinne, romantyczny weekend czy wyjazd z przyjaciółmi.

Dojazd do nas

Międzyzdroje to szeroka słoneczna plaża, tonące w zieleni pensjonaty i domy wczasowe, promenada nadmorska zamieniająca się każdego letniego wieczoru w deptak spacerowy, tworzą specyficzną atmosferę tego uroczego kameralnego kurortu położonego na wyspie Wolin, w północno-zachodnim krańcu Polski. Międzyzdroje wraz z otaczającym je Parkiem Narodowym tworzą zespół o unikalnych wartościach krajobrazowych, kulturowych i turystycznych. Perła Bałtyku, podtrzymująca swoją dawną sławę kurortu, każdego lata zapełnia się wielobarwnym tłumem podążającym w kierunku plaży, gdzie czeka morze.


Scroll Up